SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Vote_lcapGM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Voting_barGM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Vote_rcap 
reJiReJi (296)
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Vote_lcapGM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Voting_barGM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Vote_rcap 
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)

2 posters
YazarMesaj
LePoRTaKaL
Üye
Üye

GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Empty
MesajKonu: GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)   GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 4:10 pm

Sayın TL ben daha önce başka bir serverde daha GM lik yapmıştım elimde her türlü kod var,yani o konuda sıkıntı çekmem user lere adil bir biçimde davranırım,yani edit çar muhabbeti fln olmaz.Gerekirse userleri eğlendirmek için eventler de yaparım metin event boss eventt gibi, ps biliyorum banner yapabilirim wepmasterlikte var bende bir çok sitede adminlik mod luk yapmışlığım var,sadece patch yapam gelelim kendi bilgilerime

Daha önce GM lik yaptı sv ler :Supermt2,Perfectmt2 vs...

Tecrübe Konuşuyor....

[GM]LePoRTaKaL
turkishlegend
Admin
Admin
turkishlegend

MesajKonu: Geri: GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)   GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:54 pm

Değelendirilecek
http://www.babmt2.tr.gg
turkishlegend
Admin
Admin
turkishlegend

MesajKonu: Geri: GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)   GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 9:54 pm

Değelendirilecek
http://www.babmt2.tr.gg
LePoRTaKaL
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)   GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:49 pm

pekiii

GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim
» GM OLmak İstiyorum
» GM OLMAK İSTİYORUM
» GM olmak istiyorum tecrübem war
» Moderatör olamk istiyorum