SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBuz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Vote_lcapBuz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Voting_barBuz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Vote_rcap 
reJiReJi (296)
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Vote_lcapBuz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Voting_barBuz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Vote_rcap 
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım

+2
Phoneix
BixiaYaunJin
6 posters
YazarMesaj
BixiaYaunJin
Üye
Üye
BixiaYaunJin

Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Empty
MesajKonu: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 7:38 pm

Yan carimla buz zindani 2 kata cıktım ama inemedim geri dönüş kagıdı calısmıyor nasıl inecem yardım edin
Phoneix
Üye
Üye
Phoneix

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 9:25 pm

Nasıl İnemiyorsun Kardşm ?
Öl Şehir Yap,
Zaten arkanda Kapı durar Oradan cık
Bu Kadar basit.
Shirayuki
Üye
Üye
Shirayuki

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:24 pm

Düz çıkma fln işe yaramaz.Şimdi arkanı dönüp kapıya doğru yürü ve sonra kapının sağına arkadan geç.Alt kata inebilceksin.Bende kalmıştım ilk seferde.Kendim buldum inmesini.
BixiaYaunJin
Üye
Üye
BixiaYaunJin

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 5:35 am

Sode no Shirayuki demiş ki:
Düz çıkma fln işe yaramaz.Şimdi arkanı dönüp kapıya doğru yürü ve sonra kapının sağına arkadan geç.Alt kata inebilceksin.Bende kalmıştım ilk seferde.Kendim buldum inmesini.

Bende kapı felan yok slotlar gözüküyo ama kapı yok
Shirayuki
Üye
Üye
Shirayuki

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:17 pm

Zindan pack ini yüklemen lazım.En azından görünmesi gerekir.Sitede var.
SoulSin
Üye
Üye
SoulSin

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:11 am

Bendede zindan pack var ama 2. kattan inemiyorum. Başta tahmin etmiştim böyle bişey olacagını yan karakterim ile girmiştim oraya ve 1 haftadır karakterim orda mahsur inme yolu yordamı yok. Yani arkadaşlar 75 lvl silahi aşkına karakterinizden olursunuz. Fazla tehlikeye atmayin kendinizi kolay kolay çıkılmıyor.
reJiReJi
Moderatör
Moderatör
reJiReJi

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:13 am

Phoneix Hocam Job Değiştirme Oluyor mu sanırım sen savascı ıdın...
SoulSin
Üye
Üye
SoulSin

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:15 am

SpecialWar demiş ki:
Phoneix Hocam Job Değiştirme Oluyor mu sanırım sen savascı ıdın...

Job degiştirme ücret karşılıgı yapılıyor. Item shop a bakarsan görürsün.
undertaker
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım   Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 1:10 pm

bgizli bi kapı var 2.inci katta buz zindanında 2.kata cıkınca ilk odada senin çıktığın yerde olralarda bir kapı var kuran çarpsın

Buz zindani 2 kattan nasıl inebilirim yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaslar oyuna üye olamadım hamachiden anlamıorm da lütfen bi yardım etseniz hamachiyi indirdim ama üye nasıl olcam
» nasıl üye olabilirim nasıl indire bilirim?
» yardım
» Yardım edın Help Me
» yardım eder misiniz?