SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Vote_lcap2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Voting_bar2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Vote_rcap 
reJiReJi (296)
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Vote_lcap2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Voting_bar2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Vote_rcap 
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim

2 posters
YazarMesaj
dragon2133
Üye
Üye

2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Empty
MesajKonu: 2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim   2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:10 pm

Adım:Bariscan
19 yasındayım daha önce 2 kere GMlik yaptım tecrübeliyim banned atabiliyorum nerede ne zaman ne yapacağımı biliyorum Kendim de sw açtım ama fazla dayanmadı burada GM lik yapmak istiorum Saygılarımla Dragon2133
dragon2133
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim   2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 3:59 pm

ben gm liiğin üstü tl nin altı olan SGM ik yaptım TL likte yaptım ben çok tecrübeliyim oyunu düzgün tutarım item satışı yapmam kimsenin hakkını yemem eventler disinda event yapmam
turkishlegend
Admin
Admin
turkishlegend

MesajKonu: Geri: 2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim   2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 11:05 pm

bakıyoruz
http://www.babmt2.tr.gg

2 kere GM lik yaptim tecrübeliyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GM Olmak istiyorum(Tecrübeliyim)
» Gm olmak istiorum w sw de GM lik yaptım
» [GM] Olmak İstiyorum 7 Tane Serverde GM'lik Yaptım Bakarsan Sevinirim