SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapskillhackli Cosp F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
skillhackli Cosp Vote_lcapskillhackli Cosp Voting_barskillhackli Cosp Vote_rcap 
reJiReJi (296)
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
skillhackli Cosp Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
skillhackli Cosp Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
skillhackli Cosp Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
skillhackli Cosp Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
skillhackli Cosp Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
skillhackli Cosp Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
skillhackli Cosp Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
skillhackli Cosp Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
skillhackli Cosp Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

skillhackli Cosp

+5
zuisudr4
Cosp
ßuSRa
BY.eMiiiRhAn
yzcfurkan
9 posters
YazarMesaj
yzcfurkan
Üye
Üye

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 4:55 am

mavilerden skillhackli Cosp isimli kisinin resmi

[img=http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_840982054.jpg
BY.eMiiiRhAn
Moderatör
Moderatör
BY.eMiiiRhAn

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 4:55 pm

İyi Yakalamışsın sağol
ßuSRa
Üye
Üye

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 9:58 pm

ya bn onu kutsadm ya xS
Cosp
Üye
Üye

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:43 pm

Yaa Arkadaşlar .! Lütfen Beni Dinleyin Ben Cosp Gerçek İsmim éRCaÑ Evet Arkadaşlar ßuSRa'Nın Dedigi Gibi Ooo Yanımdan Geçiordu İlerdeydik Ama Baya Ben Ona Dedimki Rica Ettim + Vermesi İçin Kutsamasi İçin Yani Hayır Anlamıorm Nden Böle Bişey Yaptıgını Tamam Gözünün Önünndemi Açtım Görmüşmü Sadece + Lıyken Çekmiş Skill Hack Olsa Hani Bunun Ateş Hayaletini Hani Bunun Korumasi Hani Bunun Kamufulajı Yani Lütfen Yapmayın Böle Evet Ordaki MuratGazi Arkadasimdan Buradan ÖZÜR DİLİYORUM Haddimden Fazla Onu Çok Sinir Ettim Lütfen Böle Yapmayın Kırmızı Görünce Mavi Görünce Sarı Görünce Ooo Size Dalınca Siz Dalmazmisiniz Lütfen Rica Ediyorum Kardeşlik Sağlikli Mutlu Bir Oyun Dileyiyle....TheCospp..... [Woh]
yzcfurkan
Üye
Üye

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:06 am

arkadaşım özrün kabul edildi.

lütfen rica ediyorum, bu bir oyun ve güçlü iseniz her yer sizlere ait değil, başka bayraktan olanlarında oralarda kasılmaya hakkı var. özellikle mavi bayraklılar kızıl ormanın neredeyse her tarafını tutmuşlar ve başka bayraktan hiç kimseyi kastırmıyorlar. buna hiç hakkınız yok.
ve ayrıca ben hiç bir swde, başka hiç bir pvpserverde asla başka bir bayrağa DURDUK YERE DALMAM.

sonuçta bu bir oyundur, oyunlarda stress atmak içindir stress yüklemek için değil, lütfen hepimiz bu konuda duyarlı olalım.

ayrıca nezaketiniz için teşekkür ederim.

iyi oyunlar
zuisudr4
Üye
Üye
zuisudr4

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 6:53 pm

Cosp demiş ki:
Yaa Arkadaşlar .! Lütfen Beni Dinleyin Ben Cosp Gerçek İsmim éRCaÑ Evet Arkadaşlar ßuSRa'Nın Dedigi Gibi Ooo Yanımdan Geçiordu İlerdeydik Ama Baya Ben Ona Dedimki Rica Ettim + Vermesi İçin Kutsamasi İçin Yani Hayır Anlamıorm Nden Böle Bişey Yaptıgını Tamam Gözünün Önünndemi Açtım Görmüşmü Sadece + Lıyken Çekmiş Skill Hack Olsa Hani Bunun Ateş Hayaletini Hani Bunun Korumasi Hani Bunun Kamufulajı Yani Lütfen Yapmayın Böle Evet Ordaki MuratGazi Arkadasimdan Buradan ÖZÜR DİLİYORUM Haddimden Fazla Onu Çok Sinir Ettim Lütfen Böle Yapmayın Kırmızı Görünce Mavi Görünce Sarı Görünce Ooo Size Dalınca Siz Dalmazmisiniz Lütfen Rica Ediyorum Kardeşlik Sağlikli Mutlu Bir Oyun Dileyiyle....TheCospp..... [Woh]
katılıyorum skil hack olsa dedigi gibi karanlık koruma ateş hayaleti fln olurdu.. ama her şaman kutsaması gördügünüzde skil hack deildir....
SoulSin
Üye
Üye
SoulSin

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:44 am

Very Happy Arkadaşım dalga geçmeyin eger her kutsanan ban yeseydi şimdiye oyunda oyuncu kalmazdi.
reJiReJi
Moderatör
Moderatör
reJiReJi

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:44 am

Her uzerınde kutsama olan arkadasa skıll hack var dıyemeyız ancak kı ola da bılır belkı kendını ele vermemek ıcın sadece o skıllerı aktıve etmıstır bu da bır ıhtımal tabıkıde.

En son NoFea® tarafından Paz Tem. 18, 2010 6:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SoulSin
Üye
Üye
SoulSin

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:46 am

BY.eMiiiRhAn demiş ki:
İyi Yakalamışsın sağol

Yuh yani yuh sadece post yazmak için yorum yapıyorsunuzya... Bide moderator olacaksın...
reJiReJi
Moderatör
Moderatör
reJiReJi

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:47 am

Sayın SoulSin lutfen polemik oluşturmayalım...
35ercan35
Üye
Üye

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 5:48 pm

Hepinize Bir Teşekkür Borçluyum Teşekkürler TheCosp....
emre2020
Üye
Üye
emre2020

skillhackli Cosp Empty
MesajKonu: Geri: skillhackli Cosp   skillhackli Cosp Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 7:42 pm

ihtimallerınıze de sızede la yapsa nolcak Very Happy:D:D: ban flan yok nasıl olsa

skillhackli Cosp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cosp'Un Açıklaması .! Skil Hack Hakkında