SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKarakter Bölümü :@ F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
Karakter Bölümü :@ Vote_lcapKarakter Bölümü :@ Voting_barKarakter Bölümü :@ Vote_rcap 
reJiReJi (296)
Karakter Bölümü :@ Vote_lcapKarakter Bölümü :@ Voting_barKarakter Bölümü :@ Vote_rcap 
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
Karakter Bölümü :@ Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

Karakter Bölümü :@

4 posters
YazarMesaj
danger
Üye
Üye
danger

Karakter Bölümü :@ Empty
MesajKonu: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 9:28 am

Karakter Bölümünde Neden Atıyor Mad
SoulSin
Üye
Üye
SoulSin

MesajKonu: Geri: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 9:50 am

Ben ilk başta sadece kendimde öyle bir sorun var zannediyordum ama genel bi problemmiş saat 23.40 dan sonra "TÜM" karakterlerim karakter ekraninda atmaya başladı. Ve hala açıklama gelmedi. Ne iş yav?
danger
Üye
Üye
danger

MesajKonu: Geri: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:03 am

kardeş bende bilmiyorum ama hiç girmesse kraliyetli çar gitmiş demektir :S
SoulSin
Üye
Üye
SoulSin

MesajKonu: Geri: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:23 am

danger demiş ki:
kardeş bende bilmiyorum ama hiç girmesse kraliyetli çar gitmiş demektir :S

İşte... Adamlar hem parasını hem zamanını harciyorlar sonra "ŞABA" oturuyorlar...
danger
Üye
Üye
danger

MesajKonu: Geri: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 10:30 am

malesef öyle oluyor :S
ektode33
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 11:08 am

aynen soulsin sapa oturduk =D bn emegimle item yaptim sonra kraliyet aldim ama hm zmdan oldum hm paradan dedig,in gibi ama kapanmicak grrsn düzelir yarina (belki yarindan da yakin)

StDooM,GaRaJTeaM
4ComBoOnly
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Karakter Bölümü :@   Karakter Bölümü :@ Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 8:19 pm

biraz forumda araştırma yapın nedenini görürsünüz Very Happy

Karakter Bölümü :@
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sura Karakter Gelişimi [Yardım]
» 17 TEMMUZ 2010 CUMARTESI KARAKTER BOLMUNDE KALIYOR OYUNA GIRMIYOR YARDIM LÜTFEN!!!