SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Vote_lcapTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Voting_barTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Vote_rcap 
reJiReJi (296)
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Vote_lcapTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Voting_barTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Vote_rcap 
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...

+7
BY.eMiiiRhAn
reJiReJi
emreccd
Ahmet
hamza789
turkishlegend
unutma3
11 posters
YazarMesaj
unutma3
Üye
Üye
unutma3

TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Empty
MesajKonu: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 2:21 pm

millet mc budur :88.229.186.22

üyelik sitesi
budur:http://88.229.186.22/register.php dikkat arasıra başka bişey
çıkarsa mavi bişey o nu bilmiom oyun açık ama üyelik kapalı demekmidir
nedir
sonra
Mc si olmayanlar oyunu yükleyip kalanlar mc indirin
kendi uploandım neyse
:http://www.upload.gen.tr/d.php/s12/igf45xge/mc_bilgiler.rar.html

oyun
durumu: http://88.229.186.22/

başka istediğiniz varsa
mesaj yassın
gm bab ın dediği yeni
pack:http://www.upload.gen.tr/d.php/s12/jmy5pn0u/YEN_____TEM.rar.html

İSTEĞİNİZ
VARSA MESAJ YAZINIZ

OYUNDAKİ İSMİM DE AxiZorba01 genellikle hep
oyundayim kırmızı bayrak xD
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_bounceTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_bounceTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_bounceTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evilTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twistedTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evilTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twistedTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twistedTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evil TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twisted
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evil TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evil TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twisted

MİLLETTT BİDE ŞU gm bab ın koyduğu item packı başka yere upload etttim çok yavaş indirenler varmış buyrunn
:http://rapidshare.com/files/396274701/YEN_____TEM.rar.html

altarnetiff:http://hotfile.com/dl/46938381/9ea05cc/YEN_____TEM.rar.html

En son turkishlegend tarafından Ptsi Haz. 07, 2010 11:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi (Sebep : güncellendii)
turkishlegend
Admin
Admin
turkishlegend

TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Empty
MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:24 am

Güncel olduğu süre sabit kalacak
http://www.babmt2.tr.gg
unutma3
Üye
Üye
unutma3

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 6:27 pm

yeni mc 88.229.186.22
turkishlegend
Admin
Admin
turkishlegend

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 11:10 pm

konuyu düzelt kardeş burdan deil Very Happy
http://www.babmt2.tr.gg
hamza789
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:53 pm

ya 3 gün önce oyundan attı o günden beri giremiyorum bağlanırken hata diyor :S yardım
Ahmet
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 6:14 pm

2 gün sonra açılcakmış
emreccd
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 7:51 am

ÜYE OLAMIYORM YARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMm
reJiReJi
Moderatör
Moderatör
reJiReJi

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:28 am

arkadasım henuz vps kullanıma gecmedi bu yusden uye olamıorsn 2 gun ıcınde olcktr..
Ahmet
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 3:36 pm

sen nerden biliyosunm*?
reJiReJi
Moderatör
Moderatör
reJiReJi

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 3:45 pm

ana sitede yazar ve bilgibarattan bilgi alıorm Smile)
BY.eMiiiRhAn
Moderatör
Moderatör
BY.eMiiiRhAn

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 5:50 pm

güzel paylaşım
kotan123
Üye
Üye
kotan123

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 8:06 pm

Arkadaslar yardım ederseniz sevınırım acil LTF.

+6 tası item basmamız ıcın ne lazım???

Kimileri pack indir diyo bune pack ve nerden ındırılıyo lın koyarsanız sevınırım:D

Sitedeki süper pack calısmıyo onu yollamayın .
spedoo
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:06 pm

Bnde uye alamıorum lütfen yardim edin weya kullanmadığınız bi çarı mesaj etın ne olur
garson12345
Üye
Üye
garson12345

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:47 pm

tşk Smile
marmarkan
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...   TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm

unutma3 demiş ki:
millet mc budur :88.229.186.22

üyelik sitesi
budur:http://88.229.186.22/register.php dikkat arasıra başka bişey
çıkarsa mavi bişey o nu bilmiom oyun açık ama üyelik kapalı demekmidir
nedir
sonra
Mc si olmayanlar oyunu yükleyip kalanlar mc indirin
kendi uploandım neyse
:http://www.upload.gen.tr/d.php/s12/igf45xge/mc_bilgiler.rar.html

oyun
durumu: http://88.229.186.22/

başka istediğiniz varsa
mesaj yassın
gm bab ın dediği yeni
pack:http://www.upload.gen.tr/d.php/s12/jmy5pn0u/YEN_____TEM.rar.html

İSTEĞİNİZ
VARSA MESAJ YAZINIZ

OYUNDAKİ İSMİM DE AxiZorba01 genellikle hep
oyundayim kırmızı bayrak xD
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_bounceTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_bounceTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_bounceTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_basketballTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evilTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twistedTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evilTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twistedTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twistedTürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evil TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twisted
TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evil TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_evil TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir... Icon_twisted

MİLLETTT BİDE ŞU gm bab ın koyduğu item packı başka yere upload etttim çok yavaş indirenler varmış buyrunn
:http://rapidshare.com/files/396274701/YEN_____TEM.rar.html

altarnetiff:http://hotfile.com/dl/46938381/9ea05cc/YEN_____TEM.rar.html

bunu yazanı sqm koc it götos

TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gm küfür eddi küfürün cezası süresiz ban diyon yap o zaman buyur ss
» OYUNLA İLGİLİ
» Private Server iLe ilgili Herşey
» GM ALIMIYLA İLGİLİ GMLER BAKSIN
» LUTFEN BUG SORUNUN CEVABI BURDA YENI KONU ACMAYIN BUNLA ILGILI