SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
SpecialWar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TurkishLegend is SpecialWar

Anasayfawww.babmt2.tr.gGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOrtalama Zarar Editleme F378af8cANA SİTEMİZE GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
striker (315)
Ortalama Zarar Editleme Vote_lcapOrtalama Zarar Editleme Voting_barOrtalama Zarar Editleme Vote_rcap 
reJiReJi (296)
Ortalama Zarar Editleme Vote_lcapOrtalama Zarar Editleme Voting_barOrtalama Zarar Editleme Vote_rcap 
Turkceıı (161)
BY.eMiiiRhAn (160)
zuisudr4 (159)
emre2020 (105)
turkishlegend (72)
Estergon (71)
Ahmet (70)
RePLaY (62)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TurkishLegend Mt2 Log Alanlar Ve Mc.exe'si Olmayanlar İçeri.
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 9:27 pm tarafından username

» Özel Pack Yapma , Kapama , Acma , Kendi Yapımım
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:23 am tarafından ali06han

» OYUNUN COZUM LIKI BUGDA KALANLAR BUNU INDIRIN PACKIN ICINEE ATINN
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:16 pm tarafından FreeBooLd

» Ortalama Zarar Editleme
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm tarafından karalordfc

» GM Yeter Artik Banla su 4x Cileri İste Ss
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:07 pm tarafından tralip

» Oyun la İlgli Yardım Edin Lütfen
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 8:13 pm tarafından firstaid7

» TürkisLegenle ilgili bilmek istediklerinizi yazdım her zaman güzncellenecektir...
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 5:27 pm tarafından marmarkan

» Metin2 Gibi Yanında Level yazma
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:59 pm tarafından garson12345

» ÖNEMLİ İTEMLER NERDEN DÜŞER:ALINTIDIR
Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:58 pm tarafından garson12345

Forum

Ortalama Zarar Editleme

+2
Ctrl
Phoneix
6 posters
YazarMesaj
Phoneix
Üye
Üye
Phoneix

Ortalama Zarar Editleme Empty
MesajKonu: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:31 pm

ArkadaşLar Bizzat Kendim Aradım Bu Konuyu[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[/SIZE]
[SIZE="3"]Lakin Hiçbiryerde AyrıntıLı AnLatan BuLamadım

O sebepLe OrtaLama Zarar EditLemeyi Sizin İçin
Kendim ResimLi Ve AyrıntıLı oLarak AnLattım.

Umarım İşinizi Görür.

Buyrun BaşLayaLım..[/SIZE]

[[SIZE="3"] (Dikkat..!) BunLarı Yapmadan Önce İtem Charınızın Üstünde oLmaLıdır. ][/SIZE]

[SIZE="3"]iLk önce Navicatı Açıyoruz. PLayere Girip İtem Dosyasını Açıyoruz.[/SIZE]

Ortalama Zarar Editleme E69fsm

[SIZE="3"]Ctrl+f Tuşuna Basıp Çıkan Kutucuğa İtemin Kodunu Yazıyoruz.[/SIZE]

Ortalama Zarar Editleme 344zk7d

[SIZE="3"][ (Dikkat..!) İtemi BuLduğunuzda Size Ait oLduğundan Emin oLun ][/SIZE]

Ortalama Zarar Editleme Vpw5fq

[SIZE="3"]Buraya Dikkat: attrvalue0 = OrtaLama Zarar / attrvalue1 ise Beceri Hasaridir.
Daha Sonra KutucukLara (Max. 32767) istediğiniz DeğerLeri YazabiLirsiniz.
[/SIZE]

Ortalama Zarar Editleme Sq0bux

[SIZE="3"]Evet DostLarım Bu Kadar.
Umarım Verdiğim BiLgiLerLe işinizi Görürsünüz
Ve Yeterince AçıkLayıcı oLduğunu Düşünüyorum
Lakin Yinede Sorunu ÇözemeyenLer Mesaj AtabiLir. Yardım Ederim

UpLoad Ve AnLatım Kendime Aittir, ALıntı Yapacak ArkadaşLar KonuLarına
BaşLamadan Önce ßy HuH..! Tan ALıntıdır Diye BeLirtsinLer.
Kimsenin Emeğine SaygısızLık YapmayaLım.

İşinizi Gördüyse İçinizden Bir Teşekkür Etmeniz YeterLi Smile
Ctrl
Üye
Üye
Ctrl

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:52 pm

Saol KaRDES
http://ww.pvpciler.tr.cx
Phoneix
Üye
Üye
Phoneix

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 8:53 pm

Rica ederim
zuisudr4
Üye
Üye
zuisudr4

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 9:55 pm

paylaşım için saol
Phoneix
Üye
Üye
Phoneix

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:45 am

Rica ederim.
krahmet
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:50 am

paylaşım için saol eline sağlık
Phoneix
Üye
Üye
Phoneix

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:43 am

Rica ederim.
Turkceıı
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 10:32 am

saol paylasım için yeni baktım ama
karalordfc
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Ortalama Zarar Editleme   Ortalama Zarar Editleme Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:38 pm

kardeş sana şunu söylemek istiyorum ben en başta navicatı açyorum ama sol taraftakı tablo boş unun için ne yapmam lazım şimdiden teşşekürler yardımını beliyorumm bana acl lazım bu program

Ortalama Zarar Editleme
1 sayfadaki 1 sayfası